02/06/2020

Tématem letošního Světového dne IBD je práce.

Věděli jste, že až čtvrtina lidí s IBD své onemocnění před zaměstnavatelem tají? Setkali jste se někdy s pracovní diskriminací, kvůli Vaší diagnóze?

Připravili jsme pro Vás fotosoutěž. Pochlubte se nám Vaší fotografií v práci!

Pošlete nám jakoukoliv Vaší fotografii v práci a doplňte ji fialovým předmětem (oblečení, doplňky, propiska, fialový papír, nebo třeba lak na nehty). Proč fialová? Tato barva je symbolem našeho onemocnění. Podpoříme tak ostatní, kteří pracovat nemohou, nebo nemají možnost najít ve svém okolí zaměstnání, kde by je IBD onemocnění neomezovalo.

Fotografie zasílejte na e-mail: v termínu  od 2. června do 20. června 2020, poté proběhne losování a zveřejnění výherců.

Do e-mailu uveďte heslo: IBD A PRÁCE, své celé jméno, případně vzkaz, který chcete zveřejnit. Každý soutěžící může soutěžit s jednou fotografií, je však možné ji připravit jako koláž více fotek. Na fotografii musí být vyfocen soutěžící, posílat můžete i selfie fotky. Soutěže se mohou účastnit pacienti s diagnostikovaným IBD onemocněním.

Zapojit se mohou i maminky na mateřské/rodičovské dovolené, i lidé v důchodu. Můžete poslat fotku v pracovním nasazení doma (při úklidu, péči o děti, vaření apod.), nebo třeba na zahrádce.

Nezapomeňte mít na fotografii u sebe cokoliv fialového!

Přijaté fotografie zveřejníme na našich facebookových stránkách a ke konci srpna vylosujeme 3 výherce, kteří od nás obdrží dárkové předměty s IBD tématikou (fleecová deka, bavlněná taška, antistresový míček, multifunkční šátek a mnoho dalšího).

Soutěžící prohlašuje, že je autorem soutěžní fotografie ve smyslu autorského zákona a přihlášením do soutěže poskytuje spolku Pacienti IBD z.s. neomezenou výhradní bezplatnou licenci k užívání fotografie. Spolek Pacienti IBD z.s. je oprávněn fotografii využít pro svoje propagační, marketingové a reklamní účely.

Další podmínky soutěže:

  • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
  • Pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
  • Fotografie s nevhodným obsahem nebudou zveřejněny.
  • Pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. si vyhrazuje právo přidat další kategorie nebo změnit výherní ceny.
  • Ve sporných případech si pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni členové výkonného výboru PACIENTI IBD z.s. a jejich rodinní příslušníci považující se za osoby blízké ve smyslu občanského zákoníku.
  • Odesláním fotografie do soutěže účastník uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení a e-mail v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a rovněž souhlasí s vystavením fotografie (bez zveřejnění jména, adresy a kontaktu) na webových stránkách, propagačních materiálech a Facebooku Pacienti IBD. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na www.crohn.cz/gdpr.