Datum akce: 14/11/2022 - Pondělí - 18/12/2022 - Neděle - 0:00

Pojďte se podělit o svoje vánoční cukroví. Takové, které máte rádi. Vyhlašujeme 1. ročník vánoční fotosoutěže na téma Cukroví, IBD a já.

V období od 14. listopadu do 18. prosince 2022  nám na email pošlete fotografii sebe a cukroví, které máte rádi! Můžete přiložit také nějaký vzkaz anebo recept daného cukroví. Soutěžní fotografie následně umístíme na našem facebookovém profilu.

Pravidla soutěže a podrobnější informace:

Pacientská organizace Pacienti IBD z.s., se sídlem Polská 15, 120 00, Praha 2, IČ: 22720936 vyhlašuje 1. ročník vánoční fotosoutěže s názvem Cukroví, IBD a já. Fotografie (svoje vzkazy a recepty) zasílejte výhradně e-mailem na adresu  .

Do e-mailu uveďte:

  • své celé jméno (povinně) – nebude zveřejněno
  • druh cukroví a případně recept nebo vzkaz k fotce, který chcete zveřejnit (není povinné)

Každý soutěžící může soutěžit s jednou fotografií, je však možné ji připravit jako koláž více fotek. Na fotografii musí být vyfocen soutěžící, posílat můžete i selfie fotky. Termín pro doručení fotografií: do 18. prosince 2022, včetně. Soutěže se mohou účastnit pacienti se střevními záněty a jejich rodiny.

Soutěžící prohlašuje, že je autorem soutěžní fotografie ve smyslu autorského zákona a přihlášením do soutěže poskytuje spolku Pacienti IBD z.s. a neomezenou výhradní bezplatnou licenci k užívání fotografie. Spolek Pacienti IBD z.s. je oprávněn fotografii využít pro svoje propagační, marketingové a reklamní účely.

Vyhlášení výherce:

  • Z došlých (do 18. 12.) soutěžních fotografií bude při webináři na téma Cukroví a vánoční hodování při IBD (proběhne pravděpodobně v pondělí 19. 12.) vylosován jeden výherce, který obdrží tři ceny.
Ceny pro výherce:
– hodinová vyhlídková plavba po Vltavě s Loď Moravia a Czechie
– volné dětské vstupenky do Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

– výživová konzultace od Veronika Hanzlíková

Další podmínky soutěže:
  • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
  • Pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
  • Fotografie s nevhodným obsahem nebudou zveřejněny.
  • Pacientská organizace PACIENTI IBD z.s.  si vyhrazuje právo přidat další kategorie nebo změnit výherní ceny.
  • Ve sporných případech si pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni členové výkonného výboru PACIENTI IBD z.s. a jejich rodinní příslušníci považující se za osoby blízké ve smyslu občanského zákoníku.
  • Odesláním fotografie do soutěže účastník uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení a e-mail v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a rovněž souhlasí s vystavením fotografie (bez zveřejnění jména, adresy a kontaktu) na webových stránkách, propagačních materiálech a Facebooku Pacienti IBD. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na www.crohn.cz/gdpr.