Datum akce: 01/06/2019 - Sobota - 20/09/2019 - Pátek - 0:00

Pošlete nám v období od 15. června do 20. září 2019 fotografii ze svého výletu nebo dovolené v České republice nebo v zahraničí! Ukažte, že i přes své zdravotní problémy se cestování nebojíte! A vyhrajte krásné ceny!

Pacientská organizace Pacienti IBD z.s., se sídlem Polská 15, 120 00, Praha 2, IČ: 22720936 vyhlašuje 7. ročník Letní fotografické soutěže Nebojte se s IBD cestovat. Fotografie zasílejte výhradně e-mailem na adresu  . Do e-mailu uveďte své celé jméno a místo, odkud fotografie pochází, případně vzkaz k fotce, který chcete zveřejnit. Každý soutěžící může soutěžit s jednou fotografií, je však možné ji připravit jako koláž více fotek. Na fotografii musí být vyfocen soutěžící, posílat můžete i selfie fotky. Termín pro doručení fotografií: do 20. září 2019, včetně. Soutěže se mohou účastnit pacienti se střevními záněty a jejich rodiny.

Soutěžící prohlašuje, že je autorem soutěžní fotografie ve smyslu autorského zákona a přihlášením do soutěže poskytuje spolku Pacienti IBD z.s. neomezenou výhradní bezplatnou licenci k užívání fotografie. Spolek Pacienti IBD z.s. je oprávněn fotografii využít pro svoje propagační, marketingové a reklamní účely.

 Kategorie výher:

  • 1. kategorie – Dva výherci budou vyhlášeni na základě součtu hlasů účastníků Svatováclavské konference 2019 (28.9.2019) a počtu likes u dané fotografie od uživatelů na Facebooku Pacienti IBD. Každý účastník Svatováclavské konference bude moci rozdělit libovolně celkem 10 hlasů mezi jednotlivé soutěžní fotografie. O konečných vítězích se rozhodne až v den konání Svatováclavské konference. Oceněni budou dva výherci s nejvyšším počtem hlasů (součet hlasů a počtu like).
  • 2. kategorie – Dva výherci budou vylosováni ze zbývajících fotografií přímo na Svatováclavské konferenci.

Výhry budou soutěžícím průběžně představovány po dobu soutěže na Facebooku Pacienti IBD.
Těšit se můžete na:

– pobytové výhry v ČR nebo na Slovensku,

– balíčky probiotik VSL#3 až na 2,5 měsíce – jedná se vysocekoncentrované probiotikum obsahující 450 miliard lyofilizovaných bakterií mléčného kvašení a bifidobakterií z 8 různých kmenů v každém sáčku.,

– plavbu lodí po Vltavě,

– zajímavé knihy a další.

Další podmínky soutěže:

  • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
  • Pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
  • Fotografie s nevhodným obsahem nebudou zveřejněny.
  • Pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. si vyhrazuje právo přidat další kategorie nebo změnit výherní ceny.
  • Ve sporných případech si pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni členové výkonného výboru PACIENTI IBD z.s. a jejich rodinní příslušníci považující se za osoby blízké ve smyslu občanského zákoníku.
  • Odesláním fotografie do soutěže účastník uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení a e-mail v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a rovněž souhlasí s vystavením fotografie (bez zveřejnění jména, adresy a kontaktu) na webových stránkách, propagačních materiálech a Facebooku Pacienti IBD. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na www.crohn.cz/gdpr.