Datum akce: 01/07/2022 - Pátek - 20/09/2022 - Úterý - 0:00

Jubilejní, 10. ročník letní fotografické soutěže je tu! Opět na téma LÉTO S IBD a opět se k nám připojí slovenská pacientská organizace Slovak Crohn Club.

V období od 1. července do 20. září 2022  nám na email pošlete letní fotografii ze své dovolené, cestování nebo třeba jen relaxace! Ukažte, že i přes své zdravotní problémy si léto užíváte! A vyhrajte krásné ceny! Soutěžní fotografie následně umístíme na našem facebookovém profilu.

Pravidla soutěže a podrobnější informace:

Pacientská organizace Pacienti IBD z.s., se sídlem Polská 15, 120 00, Praha 2, IČ: 22720936 ve spolupráci s organizací Slovak Crohn Club o.z., se sídlem Jurigovo nám. 1, 841 04 Bratislava, SR vyhlašuje 10. ročník Letní fotografické soutěže s názvem LÉTO S IBD. Fotografie zasílejte výhradně e-mailem na adresu  .

Do e-mailu uveďte:

 • své celé jméno (povinně)
 • místo, odkud fotografie pochází (povinně)
 • případně vzkaz k fotce, který chcete zveřejnit (není povinné)

Každý soutěžící může soutěžit s jednou fotografií, je však možné ji připravit jako koláž více fotek. Na fotografii musí být vyfocen soutěžící, posílat můžete i selfie fotky. Termín pro doručení fotografií: do 20. září 2022, včetně. Soutěže se mohou účastnit pacienti se střevními záněty a jejich rodiny.

Soutěžící prohlašuje, že je autorem soutěžní fotografie ve smyslu autorského zákona a přihlášením do soutěže poskytuje spolku Pacienti IBD z.s. a Slovak Crohn Club o.z. neomezenou výhradní bezplatnou licenci k užívání fotografie. Spolek Pacienti IBD z.s. a Slovak Crohn Club o.z. je oprávněn fotografii využít pro svoje propagační, marketingové a reklamní účely.

Kategorie výher:

 • 1. kategorie – Dva výherci budou vyhlášeni na základě součtu hlasů účastníků Svatováclavské konference 2022 (24.9.2022) a počtu likes u dané fotografie od uživatelů na Facebooku Pacienti IBD. Maximální uznatelný počet FB hlasů (likes) je 300. Hlasy (likes) převyšující toto číslo již nebudou započítávány. Každý účastník Svatováclavské konference bude moci rozdělit libovolně celkem 10 hlasů mezi jednotlivé soutěžní fotografie. O konečných vítězích se rozhodne až v den konání Svatováclavské konference. Oceněni budou dva výherci s nejvyšším počtem hlasů (součet hlasů a počtu like). V případě shody hlasů, bude o vítězi rozhodnuto losováním.
 • 2. kategorie – Dva výherci budou vylosováni ze zbývajících fotografií přímo na Svatováclavské konferenci.
Ceny pro výherce:
Všichni účastníci soutěže navíc obdrží slevový kupón na plavby lodí od Prahalode.cz.
Konkrétní ceny (první dvě místa v obou kategoriích) budou zveřejněnovány na Facebooku Pacienti IBD v průběhu léta 2022. Výherci se můžou těšit na různé hmotné ceny, lístky na plavbu lodí, online i offline aktivity.

Další podmínky soutěže:

 • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 • Pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 • Fotografie s nevhodným obsahem nebudou zveřejněny.
 • Pacientská organizace PACIENTI IBD z.s.  si vyhrazuje právo přidat další kategorie nebo změnit výherní ceny.
 • Ve sporných případech si pacientská organizace PACIENTI IBD z.s. vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 • Ze soutěže jsou vyloučeni členové výkonného výboru PACIENTI IBD z.s. a Slovak Crohn Club o.z. a jejich rodinní příslušníci považující se za osoby blízké ve smyslu občanského zákoníku.
 • Odesláním fotografie do soutěže účastník uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení a e-mail v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a rovněž souhlasí s vystavením fotografie (bez zveřejnění jména, adresy a kontaktu) na webových stránkách, propagačních materiálech a Facebooku Pacienti IBD. Bližší informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na www.crohn.cz/gdpr.