Nabízíme Vám možnost zapojit se do našeho spolek formou bezplatného členství. Členem spolek se může stát kdokoliv. Rádi mezi nás uvítáme nejen pacienty, ale i jejich rodinné příslušníky a další osoby, které podporují cíle spolek na základě společného zájmu.

Chystáme řadu akcí, které, jak věříme, přinesou zlepšení informovanosti a podmínek v oblastech, kde je potřeba pomoci. Rádi bychom vybudovali přímý kontakt se všemi, kdo o takovou pomoc projeví zájem. Členství zároveň nabízí řadu výhod. Sdružení poskytuje členům možnost:

  • účastnit se všech zdravotních, sociálních, kulturních, vzdělávacích a dalších pro gramů pořádaných spolekm,
  • podílet se na činnostech spolek,
  • využívat všech nadstandardních výhod a služeb, které spolek poskytuje pouze členům,
  • požadovat vysvětlení od výkonného výboru týkající se jeho činnosti,
  • účastnit se členské schůze.

Člen spolek, který dosáhl osmnácti let věku, má též právo:

  • volit a být volen do všech orgánů spolek,
  • hlasovat na členské schůzi a uplatňovat návrhy a protinávrhy.

Pokud jsme Vás oslovili a máte zájem o členství v občanském spolek vyplňte prosím uvedený registrační formulář.

Ve formuláři najdete tzv. povinné a nepovinné kolonky. Vyplnění povinných kolonek je podmínkou registrace. Nepovinné kolonky sice vyplňovat nemusíte, my však velmi oceníme pokud tak učiníte.

Data získaná z registračního formuláře jsou bezpečně schraňována, nebudou poskytována třetím osobám a slouží pouze k statistickým účelům.

Od 29. 4. 2014 byl zaveden pro všechny členy spolek členský poplatek ve výši 200 Kč. K jeho uhrazení budete vyzváni e-mailem po odeslání Vaší registrace prostřednictvím formuláře níže. Uhrazení poplatku je podmínkou členství. Podrobnější informace k zavedení členského příspěvku – proč jsme se rozhodli ho zavést, jaké výhody Vám členství poskytuje atd.

Členství Vás nezavazuje k žádným aktivitám. Vřele však aktivní členy vítáme.

Pokud máte zájem pomáhat a podílet se na organizování akcí, překládat cizojazyčné články, nebo psát příspěvky na náš web určitě se ozvěte. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Chci se registrovat a stát se členem pacientské organizace