Datum akce: 26/08/2020 - Středa - 14:00 - 15:30
Místo konání: Oddělení klinické psychologie, pavilon č. 16, FN Motol, Praha

Termíny skupin pro rok 2020: Vzhledem k vývoji situace s onemocněním Covid-19 jsme se dohodli, že aktuální běh terapeutických skupin pro pacienty s IBD posouváme na podzim 2020.

Nabízíme skupinový terapeutický program pro dětské pacienty s IBD od 11 do 18 let. Skupina se otevře od minimálního počtu 5 účastníků, maximální kapacita je 8.

Celý program se skládá ze 7 setkání. Frekvence setkávání je jednou měsíčně, v délce trvání 1,5 hodiny, vždy v odpoledních hodinách. Vstup je zdarma a program probíhá bez přítomnosti rodičů.

Místem konání je: Fakultní nemocnice v Motole (V Úvalu 84,  Praha 5), Oddělení klinické psychologie, pavilon č. 16.

Jedná se o podpůrně terapeutický program, který pacientům nabídne prostor pro sdílení, podpoří zvládání náročných situací, zaměří se na vnitřní i vnější zdroje opory, na práci se stresem a úzkostí. Pracovat budeme s technikami skupinové psychoterapie, mindfulness, práce s tělem, s projektivními metodami, s relaxací a imaginací a prvky arteterapie.

Skupiny povedou:

Mgr. Dominika Ranková – psycholog ve zdravotnictví, v předatestační přípravě v oboru klinická psychologie. Absolvovala 5ti letý výcvik v IVGt – gestalt terapie, který zakončila v roce 2018. Od září 2019 v postgraduálním 2,5 letém výcviku gestalt terapie s dětmi a adolescenty. Pracuje na Pediatrické klinice FNM a v soukromé ambulanci ve Slaném

Mgr. Klára Benešová – Psycholog ve zdravotnictví, v předatestační přípravě v oboru klinická psychologie. Dokončuje psychoterapeutický výcvik v psychoanalytické psychoterapii pro děti a dospívající. V rámci své práce na Pediatrické klinice FNM se stará mimo jiné i o pacienty s IBD.

Skupiny budou vždy od 14 hodin do 15:30.

Registrujte se vyplněním formuláře zde níže na stránce.

 

Přihlásit se na akci