Datum akce: 21/03/2022 - Pondělí - 17:00 - 19:00
Místo konání: Malá Štěpánská, Malá Štěpánská 3, 3.patro, Praha

Od roku 2019 probíhá cyklus 10 terapeutických skupin pro pacienty s chronickým onemocněním střev. V tomto roce otevíráme skupinu již potřetí.

Terapeutická skupina je určena pro lidi s onemocněním střev, kteří mají zájem o porozumění svému prožívání, porozumění sobě a chtějí sdílet své zkušenosti s ostatními lidmi s podobnými zdravotními obtížemi. Skupina umožňuje větší nadhled na konkrétní situace a řešení daných problémů.

Terapeutická skupina je vedena psychoterapeutem – Mgr. Martinou Hazukovou, ale hlavní obsah a témata přináší účastníci.

Skupina je založena na respektu, úctě a toleranci. Společně je vytvářeno bezpečné prostředí, ve kterém se každý může svobodně vyjadřovat s ohleduplností k ostatním účastníkům a jejich tématům. Terapeutická skupina je výjimečnou příležitostí k překonávání vlastních bariér a navazování vztahů, učení se mezilidské a respektující komunikaci. Sdílení příběhů a zkušeností je příležitost k objevování vlastních řešení a vytváření názorů na vlastní situaci.

Terapeutická skupina má max. 11 členů a vede ji jeden terapeut. Jeden skupinový běh obsahuje 10 setkání. Skupina se schází většinou jednou za dva týdny. Délka setkání je 2 hodiny.

Úvodní setkání proběhne  v pondělí 21. 3.  2022 v čase 17,00 – 19,00  na adrese Malá Štěpánská 3, Praha 2, 3. patro s výtahem. Registrovat se do skupiny je možné nejpozději do 18. 3. 2022.

Cena: 1 setkání 300 Kč (200 Kč hradí spolek Pacienti IBD z.s., 100 Kč doplácí pacient).

Zájemci se mohou příhlásit pomocí registračního formuláře níže.

Přihlásit se na akci

Rezervace jsou uzavřeny.