Datum akce: 07/10/2019 - Pondělí - 17:30 - 19:30
Místo konání: Malá Štěpánská, Malá Štěpánská 3, 3.patro, Praha

Zveme Vás na podzimní běh terapeutické skupiny pro pacienty s chronickými střevními záněty.
Terapeutická skupina je určena pro lidi s onemocněním střev, kteří mají zájem o porozumění svému prožívání, porozumění sobě a chtějí sdílet své zkušenosti s ostatními lidmi s podobnými zdravotními obtížemi. Skupina umožňuje větší nadhled na konkrétní situace a řešení daných problémů.
Terapeutická skupina je vedena psychoterapeutem, ale hlavní obsah a témata přináší účastníci.

Skupina je založena na respektu, úctě a toleranci. Společně je vytvářeno bezpečné prostředí, ve kterém se každý může svobodně vyjadřovat s ohleduplností k ostatním účastníkům a jejich tématům. Terapeutická skupina je výjimečnou příležitostí k překonávání vlastních bariér a navazování vztahů, učení se mezilidské a respektující komunikace. Sdílení příběhů a zkušeností je příležitost k objevování vlastních řešení a  vytváření názorů na vlastní situaci.

Terapeutická skupina má max. 10 členů a vede ji jeden terapeut. Jeden skupinový běh obsahuje 5 setkání. Skupina se schází jednou za dva týdny. Délka setkání je 2 hodiny.

Kdy: Úvodní setkání proběhne 7. října 2019 v pondělí 17,30 – 19,30
Kde: Praha 2, Malá Štěpánská 3, 3.patro
Psychoterapeut: Mgr. Martina Hazuková
Cena: 1 setkání 300 Kč (200 Kč hradí naše sdružení, 100 Kč doplácí pacient)
Pokud se chcete terapeutické skupiny účastnit, potvrďte svou účast rezervací nejpozději do 3. 10. 2019.
Terapeutická skupina probíhá ve spolupráci s pacientskou organizací Pacienti IBD a Klinickým a výzkumným centrem pro střevní záněty ISCARE.

Přihlásit se na akci

Rezervace jsou uzavřeny.