Veřejné záchodky jsou placené, špinavé a je jich málo. Trefná reportáž Česká televize, která ukazuje rozdíly v několika městech. Naše manažerka komunikace Lucie Laštíková v ní nezapomněla upozornit na aplikaci WC kompas, která ukáže nejbližší toaletu v dosahu a její hodnocení.

Přispíváme do časopisu evropské asociace EFCCA – European Federation of Crohn’s and Ulcerative Colitis Associations. Veronika Hanzlíková  se věnovala zdravé výživě při IBD a Lucie Laštíková poradila, jak zvládnout a užít si cestování.

Podívejte se na netradiční mapy Prahy. Mezi nimi na České rozhlasu je i náš WC kompas, ale také mapa míst s bezbariérovým přístupem, hudební mapa a mnohé další!

Krásná reportáž o WC kompasu a WC kartě právě vyšla na Novinky.cz. Tak si přečtěte článek a pusťte video a dozvíte se, jak to všechno funguje.

Naše manažerka komunikace Lucie byla včera hostem pořadu Dobré odpoledne, Česko na Barrandov.tv. Od 19. minuty si můžete poslechnout reportáž o WC kompasu a podívat se na její rozhovor ve studiu.

Časopis Reflex už ví o našem WC kompasu. Za poslední týden přibyla více než stovka toalet!

Už máte v telefonu staženou naši aplikaci WC kompas? O tom, že pomůže úplně každému píše i iDNES.cz.