25/06/2016

Připojte se k nám a seznamte se s ostatními členy a přáteli organizace Pacienti IBD.

Vyrážíme 25. června 2016 v 10. hodin ze železniční stanice Srbsko. Pěšky zamíříme po zpevněných polních a lesních cestách až k samotnému hradu, kde bude zajištěn pro registrované členy se zaplaceným členským příspěvkem oběd zdarma.

Praktické informace

Do výchozího místa je možné přijet vlakem. K dispozici je neplacené parkoviště (na druhé straně mostu od stanice). Trasa je nenáročná, dlouhá 6,4 km do mírného kopce. Trasu zvládne každý. Vítáni jsou i děti, psi a kočárky.

Jak se dostat do Srbska

Do Srbska se dostanete osobním vlakem z Prahy (Praha hl. nádraží nebo Praha Smíchov). Vlak jezdí každých 30 minut a do Srbska dojede za 45 minut. Jednoduché jízdné pořídíte za 44 korun.

Pojedete-li autem z centra Prahy, dorazíte so Srbska po dálnici D5 směren na Plzeň za necelých 38 minut. Sjedete na sjezdu Loděnice a pojedete směrem na Jánská – Sedlec – Svatý Jan pod Skalou a Srbsko.

Registrace je závazná. Prosíme berte ohled na, že musíme zajistit oběd pro všechny účastníky. Do textu zprávy napište celkový počet účastníků. Registrace probíhá v termínu 25. května až 23. června 2016.

Leták ke stažení zde.