08/08/2015

Omlouváme se, ale výlet byl zrušen z důvodu klimatických podmínek – vysokých teplot.

Přihlášení účastníci byli informováni. Případně sdělíme náhradní termín. Děkujeme za pochopení – tým Pacienti IBD z. s.

Pojeďte s námi 8. 8. 2015 na hrad Karlštejn!

Hrad Karlštejn byl vybrán v hlasování na Facebooku. Pacienti vybírali mezi Řípem a hradem Karlštejn.


Hlasování o cíli bylo ukončeno. Vybranou trasou je Srbsko – Karlštejn

Informace k výletu na Karlštejn

Připravili jsme pro Vás možnost, jak se seznámit s ostatními členy a přáteli organizace Pacienti IBD z.s. v krásném prostředí Českého krasu.

Výchozím bodem se stala železniční stanice SRBSKO, odkud vyrážíme 8.8.2015 v 10:00 hodin a zamíříme pěšky po naučné stezce Karlštejn přes Bubovické vodopády až k samotnému hradu, kde bude zajištěn pro registrované účastníky oběd (pro členy se zaplaceným členským příspěvkem pro rok 2015 – zdarma).

Praktické informace

Do výchozího místa je možné přijet vlakem nebo je zde k dispozici neplacené parkoviště (na druhé straně mostu od stanice). Trasa je nenáročná, převážně lesem, cca 3 km do mírného kopce. Plánujeme jít klidnou chůzí vzhledem k našemu onemocnění, aby trasu zvládl opravdu každý, proto je zvolen pozdější čas oběda (cca 13:00 hodin).

Jak se dostat do Srbska

Do Srbska se dostanete nejjednodušším způsobem osobním vlakem z Prahy (Praha hl. nádraží nebo Praha Smíchov). Vlak jezdí každých cca 30 minut a do Srbska dojede za cca 45 minut. Jednoduché jízdné je 44 Kč.

Autem pojedete z centra Prahy cca 38 minut po dálnici D5 směrem na Plzeň. Sjedete na sjezdu Loděnice a pojedete směrem na Jánská – Sedlec – Svatý Jan pod Skalou a Srbsko.

Registrace je závazná. Prosíme berte ohled na, že musíme zajistit oběd pro všechny účastníky. Do pole „Text zprávy“ prosím napište celkový počet účastníků (tj. i přátelé, rodinu apod.) Registrace probíhá v termínu 21.7. – 31.7.2015. Děkujeme.