06/11/2009

Vážení,

od 4. ledna 2010 otvíráme kurz cvičení Tchaj-ťi ve spolupráci s „Garuda centrem, centrem pro udržení duševního a tělesného zdraví a osobní bezpečnosti“. Kurz bude probíhat vždy v pondělí a ve středu od 18.30 – 19.55 hod. v prostorách základní školy, ul. Slezská 21, Praha 2. Vítáni jsou všichni bez ohledu na to, zda jsou členy spolek „Pacienti IBD“. Cvičitel, Vojtěch ´Vítihótra´ Kozák, je seznámen s problematikou IBD a cvičení tak bude uzpůsobeno potřebám pacientů. Kurz však není určen pouze pro pacienty. Vezměte s sebou své děti, partnery, přátele a přijďte si zacvičit. Tchaj-ťi je vhodné pro všechny věkové kategorie a mohou jej cvičit i netrénovaní lidé.

Kapacita kurzu je omezená, proto se včas přihlaste přes naše emailové stránky, nebo stránky Garda centra. Registrační formulář naleznete v sekci seminářů. Cena kurzu je 1300,-Kč/osobu za pololetí. Členům spolek „Pacienti IBD“ na kurzovné přispíváme částkou 600,-Kč. Na hodinu též můžete přijít bez registrace v průběhu celého kurzu a zaplatit přímo na místě 100,-Kč/90min./osobu.

Tchaj-ťi jsme nevybrali náhodou. Dle vlastní zkušenosti věříme, že Vám cvičení pomůže upevnit tělesnou, psychickou a duchovní vitalitu a pohodu. Bližší informace o kurzu a cvičiteli najdete na internetových stránkách www.garudacentrum.cz.

Těšíme se na viděnou v tělocvičně,
Váš výkonný výbor