03/03/2016

Dne 6. 2. 2016 proběhl v bowlingovém centru hotelu DUO v Praze na Střížkově IBD BOWLING, jehož pořadatelem byl spolek Pacienti IBD z.s.

Bezplatná registrace na akci probíhala na webu www.crohn.cz a na facebookových stránkách spolku.

Bowlingu se zúčastnilo celkem 17 hráčů z řad nejen pacientů, ale i jejich přátel.Po prezenci, při které se účastníci navzájem představili, proběhlo náhodné rozlosování hráčů do tří týmů.

 

Bowlingové dráhy byly rezervované na 2 hodiny a poté následovalo společné posezení, kdy bylo pro hráče zajištěno sladké překvapení v podobě koláčků a nápoje zdarma.

Každý z účastníků bowlingového odpoledne získal diplom za účast se svým jménem, a také si odnesl propagační předměty,jako například silikonový náramek, puzzle a příručku zaměřenou na střevní záněty či biologickou léčbu.

Nechybělo ani vyhlášení vítězů. Absolutním vítězem se stal Kamil Kormaník, na 2. místě se umístila Petra Kašparová a 3. místo obsadil Pavel Krýzl.

Všichni jsme si celé odpoledne moc užili, o čemž svědčí i kladné ohlasy na Facebooku a poznali jsme řadu nových přátel.

Již nyní se těšíme na další společné akce a věříme, že se k nám příště připojí i ti, kteří se na bowling přihlásili, ale zdravotní komplikace jim nedovolily se dostavit.

Za tým Pacienti IBD, z.s.
Lenka Slabá