Letní soutěž pro pacienty s IBD aneb nebojme se s IBD cestovat

12.7. 2013 | veronikah
Štítky: , , , ,

Letni soutez pro pacienty s IBD (foto)

Soutěž pro všechny pacienty se střevními záněty, jejich rodinné příslušníky a přátele v období od 15.7.2013 do 15.9.2013.

Pošlete nám pohlednici ze svého výletu/dovolené v ČR nebo v zahraničí  na adresu našeho sdružení  (Občanské sdružení IBD, Václava Trojana 5, Praha 10, 104 00). Došlé letní pozdravy zveřejníme na našich facebookových stránkách (Pacienti IBD (Crohn, kolitida)). Vyhodnocení bude provedeno členy výkonného výboru sdružení.

Vítězové budou vyhlášeni a oceněni na Svatováclavské konferenci dne 28.9.2013 v kategoriích:

 1. Nebojím se dálky (pohlednice zaslaná z nejvzdálenějšího místa)

 2. Navštěvuji krásná místa (nejhezčí pohlednice)

 3. Cestuji nejen s toaletním papírem, ale i s humorem (pohlednice s nejvtipnějším vzkazem)

Na pohled nezapomeňte uvést kontakt (jméno a příjmení a adresu nebo kontaktní telefon či e-mail).

Podrobnosti a Pravidla soutěže:

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ PACIENTŮ S IDIOPATICKÝMI STŘEVNÍMI ZÁNĚTY „Pacienti IBD“, se sídlem Václava Trojana 1483/5, 104 00 Praha 10 – Uhříněvěs, IČ: 22720936 (dále jen „sdružení“) jako vyhlašovatel soutěže vyhlašuje soutěž „Zasílání pohlednic IBD pacientů aneb nebojme se s IBD cestovat“ skládající se z těchto dílčích soutěží:

1. Nebojím se dálky (pohlednice zaslaná z nejvzdálenějšího místa)

2. Navštěvuji krásná místa (nejhezčí pohlednice)

3. Cestuji nejen s toaletním papírem, ale i s humorem (pohlednice s nejvtipnějším vzkazem)

 Termín vyhlášení soutěže:                   15. 7. 2013

 Termín pro doručení pohlednic:          do 15. 9. 2013

 Místo doručení pohlednic:                 na adresu sídla sdružení, tj. OBČANSKÉ SDRUŽENÍ PACIENTŮ S IDIOPATICKÝMI STŘEVNÍMI ZÁNĚTY „Pacienti IBD“, Václava Trojana 1483/5, 104 00 Praha 10 – Uhříněvěs,

 Kategorie soutěžících:                        pro všechny pacienty se střevními záněty i jejich rodinné příslušníky a přátele

 Kontaktní osoba vyhlašovatele:          Veronika Hanzlíková, mail: hanzlikova@crohn.cz

 Pohlednice:

Každá pohlednice musí být na zadní straně viditelně označena těmito údaji:

 • jméno a příjmení účastníka
 • adresa nebo kontaktní telefon či e-mail.

 

Hodnocení:

Jednotlivé kategorie budou hodnoceny samostatně a v každé kategorii budou odměněna první tři místa.

Všechny tři dílčí soutěže budou vyhodnoceny 5ti člennou porotou sestavenou z členů výkonného výboru sdružení.

V kategorii „Nebojím se dálky“ získají první tři místa pohlednice, které budou zaslány z nejvzdálenějšího místa počítané od sídla sdružení.

V kategorii „Navštěvuji krásná místa“ může porota při vyhodnocení přihlédnout na oblíbenost pohlednic u veřejnosti. Pohlednice budou vystaveny na sociální síti Facebook. První tři místa získají pohlednice dle hlasování výkonného výboru sdružení.

V kategorii „Cestuji nejen s toaletním papírem, ale i s humorem“ může porota při vyhodnocení přihlédnout na oblíbenost pohlednic u veřejnosti. Pohlednice budou vystaveny na sociální síti Facebook. První tři místa získají pohlednice dle hlasování výkonného výboru sdružení.

Všechny obdržené pohlednice budou průběžně přidávány na sociální síti Facebook (www.facebook.com) na stránky „Pacienti IBD (Crohn, kolitida)“ a zde budou vystaveny minimálně po celou dobu trvání soutěže.

Další podmínky soutěže:

 1. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 2. Sdružení si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.
 3. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 4. Sdružení si vyhrazuje právo přidat další kategorie.
 5. Ve sporných případech si sdružení vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 6. Ze soutěže jsou vyloučeni členové výkonného výboru sdružení a jejich rodinní příslušníci považující se za osoby blízké ve smyslu občanského zákoníku.
 7. Odesláním pohlednice do soutěže účastník soutěže sdružení uděluje souhlas, aby zpracovával jeho osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail nebo telefon v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a rovněž souhlas s vystavením pohlednice (rubu a líce, tj. její grafické části a textové části – bez zveřejnění jména, adresy a kontaktu soutěžícího) na webových stránkách sdružení, na webové adrese: www.facebook.com a dále na akcích pořádaných sdružením.

 

Výherci:

Výherci budou pozváni na slavnostní vyhlášení výsledků prostřednictvím e-mailové pozvánky nebo telefonicky anebo poštou. Slavnostní vyhlášení výsledků všech kategorií proběhne na Svatováclavské konferenci dne 28.9.2013 v Praze. První tři místa v každé kategorii obdrží drobné praktické dárky.

Komentáře

 • Andrea Topinková

  Dobrý den mám dotaz, UC jsem měla 18 let, teď jsem 3 roky po úspěšné operaci a žiji s pouchem, mohu i přesto zaslat pohlednici? A druhý dotaz je spíš připomínky, nevím zda je vhodné psát na pohlednici, kterou si může každý přečíst soukromé telefonní číslo a nebo meilovou adresu, nestačí jen adresa domů? Děkuji za odpověď.

  • veronikah

   Dobrý den, samozřejmě, že se můžete zúčastnit. Soutěž je prakticky otevřená pro kohokoliv, kdo má nejen aktivní zánět, ale je i dlouho v remisi nebo má pouch či stomii. Dále mohou soutěžit rodinní příslušníci i přátelé pacientů s IBD (aniž by samozřejmě museli prokazovat svůj vztah k IBD). Pravidla ohledně kontaktních údajů jsou nyní upřesněna. Je potřeba uvést jméno, příjmení a kontaktní údaj, což může být adresa nebo telefon či e-mail dle uvážení soutěžícího. S pozdravem, Veronika Hanzlíková za výkonný výbor sdružení

 • Tomas Stetka

  Jestli vyhraju preji si nejpraktictejsi darek velky ale velky toaletni papir..Ts

  • veronikah

   Dobrý nápad a určitě mezi těmi praktickými dárky velký toaletní papír bude :-) Budeme se těšit na Váš pohled a klidně jich může být víc a tím zvýšíte svoji šanci na výhru :-) Veronika Hanzlíková

 • Veronika Hůlová

  Dobrý den, může se soutěže zúčastnit i 9ti letá dcera která má Crohna? Děkuji Veronika

  • veronikah

   Dobrý den, ano, může a budeme za její účast moc rádi. Případně můžete napsat kontakt na sebe, i když bude soutěžit sama za sebe. Přeji Vám příjemnou dovolenou nebo výlety a těšíme se na pohlednici. Veronika H. :-)

 • Monika

  dobry den, dnes jsem narazila na jeden problem a to na cestovni pojisteni do zahranici pro lidi trpici chronickym onemocnenim. Oslovila jsem 4 pojistovny a ty mi zaslaly podminky a prakticky nas chronicky nemocne nelze pojistit. Mate prosim nekdo zkusenosti s pojistovnou a konkr. cestovnim pojistenim, ktera pojisti chronicky nemocne a zaroven je zaruka nebo mate i zkusenosti, ze vam pripadnou hospitalizaci ci urgentni operaci v zahranici proplatili? dekuji za odpoved

  • veronikah

   Dobrý den, to je dobrá otázka k naší soutěži. Váš dotaz jsem předala našemu právníkovi, protože sama nevím odpovědět. Případně prosím ostatní pacienty, jestli mají s tímto zkušenost, ať se nám ozvou. Moc děkuji. S přáním krásných letních dní, V.Hanzlíková

Skrýt komentáře

Přidejte komentář

Údaje označené * musí být vyplněny.

Prosíme zachovejte ve vašich příspěvcích slušnost a pište k tématu. Odeslané příspěvky prochází redakční kontrolou, proto se nezobrazí ihned, ale až po schválení adminem. Děkujeme.

Štítky v tématu

Nejčastější štítky

Ukázat všechny štítky v tématu Informace o zapojení do činnosti sdružení

Ukázat všechny štítky na webu

Registrace k odběru novinek e-mailem

Zadejte e-mail, na který chcete zasílat novinky

Z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit.
Novinky budou zasílány asi jednou měsíčně.
Váš e-mail nebude poskytnut třetím stranám.

Nahoru