Informace o členství ve sdružení a registrace do sdružení

25.3. 2013 | Hermesa
Štítky: , , ,

Nabízíme Vám možnost zapojit se do našeho sdružení formou bezplatného členství. Členem sdružení se může stát kdokoliv. Rádi mezi nás uvítáme nejen pacienty, ale i jejich rodinné příslušníky a další osoby, které podporují cíle sdružení na základě společného zájmu.

Chystáme řadu akcí, které, jak věříme, přinesou zlepšení informovanosti a podmínek v oblastech, kde je potřeba pomoci. Rádi bychom vybudovali přímý kontakt se všemi, kdo o takovou pomoc projeví zájem. Členství zároveň nabízí řadu výhod. Sdružení poskytuje členům možnost:

 • účastnit se všech zdravotních, sociálních, kulturních, vzdělávacích a dalších pro gramů pořádaných sdružením,
 • podílet se na činnostech sdružení,
 • využívat všech nadstandardních výhod a služeb, které sdružení poskytuje pouze členům,
 • požadovat vysvětlení od výkonného výboru týkající se jeho činnosti,
 • účastnit se členské schůze.

 

Člen sdružení, který dosáhl osmnácti let věku, má též právo:

 • volit a být volen do všech orgánů sdružení,
 • hlasovat na členské schůzi a uplatňovat návrhy a protinávrhy.

 

Pokud jsme Vás oslovili a máte zájem o členství v občanském sdružení vyplňte prosím uvedený registrační formulář.

Ve formuláři najdete tzv. povinné a nepovinné kolonky. Vyplnění povinných kolonek je podmínkou registrace. Nepovinné kolonky sice vyplňovat nemusíte, my však velmi oceníme pokud tak učiníte.

Data získaná z registračního formuláře jsou bezpečně schraňována, nebudou poskytována třetím osobám a slouží pouze k statistickým účelům.

Od 29. 4. 2014 byl zaveden pro všechny členy sdružení členský poplatek ve výši 200 Kč. K jeho uhrazení budete vyzváni e-mailem po odeslání Vaší registrace prostřednictvím formuláře níže. Uhrazení poplatku je podmínkou členství. Podrobnější informace k zavedení členského příspěvku – proč jsme se rozhodli ho zavést, jaké výhody Vám členství poskytuje atd.

Členství Vás nezavazuje k žádným aktivitám. Vřele však aktivní členy vítáme.

Pokud máte zájem pomáhat a podílet se na organizování akcí, překládat cizojazyčné články, nebo psát příspěvky na náš web určitě se ozvěte. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Chci se registrovat a stát se členem pacientské organizace

 

 

Komentáře

 • Romana Švagerková

  mám zájrm o registraci

 • Jana

  Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat, jestli se můžu registrovat já jako rodič, když syn 7 let má Crohna? Děkuji. S pozdravem Jana

  • veronikah

   Dobrý den, paní Jano, ano, můžete se zaregistrovat vy s tím, že WC karta může být vedená na jméno vašeho syna. Prosím, napište si pro registraci i s poznámkou, že je kvůli synovi, rovnou na mail clenstvi@crohn.cz a kolega Vám sdělí podrobnosti. S pozdravem, Veronika Hanzlíková

 • Hana Davidová

  Dobrý den,pro upřesnění-netrpím ibd, ale překonané rakovině konečníku trpím stejnými příznaky.Ozařování způsobilo nevyléčitelné problémy se střevy, včetně nemožnosti zadržet stolici.když to na mně přijde musím jít ihned, jinak nastane katastrofa.Bohužel neznám nikoho se stejnou dagnózou a jejími následky.Trpím sociální izolací ( radši jsem doma ),což mně ničí, jsem extrovert.Můj život řídí záchod. Je mi 49 let, nemoc vypukla v 43 letech. Ráda bych poznala lidi, kteří mají podobné příznaky a dokázali mi třeba i poradit.Kdo tím netrpí, tak to nepochopí.Díky za každou odezvu, Hanka.

Skrýt komentáře

Přidejte komentář

Údaje označené * musí být vyplněny.

Prosíme zachovejte ve vašich příspěvcích slušnost a pište k tématu. Odeslané příspěvky prochází redakční kontrolou, proto se nezobrazí ihned, ale až po schválení adminem. Děkujeme.

Štítky v tématu

Nejčastější štítky

Ukázat všechny štítky v tématu Členství ve sdružení a registrace

Ukázat všechny štítky na webu

Registrace k odběru novinek e-mailem

Zadejte e-mail, na který chcete zasílat novinky

Z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit.
Novinky budou zasílány asi jednou měsíčně.
Váš e-mail nebude poskytnut třetím stranám.

Nahoru